Mailchimp for WordPress - en to fa_IR translation catalogue (238 entries)

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Success! The cached configuration for your Mailchimp lists has been renewed.
fa_IR: تبریک می گوییم! تنظیمات مربوط به لیست های Mailchimp که در سیستم شما کش شده بودند مجددا بارگزرای و بروز شدند.

en: This is a pro-only feature. Please upgrade to the premium version to be able to use it.
fa_IR: این ویژگی تنها در نسخه پیشرفته این افزونه در دسترس است به همین دلیل اگر تمایل به استفاده از آن را دارید باید نسخه Mailchimp خود را به نسخه پیشرفته ارتقا دهید.

en: Renew Mailchimp lists
fa_IR: تازه سازی لیست‌های Mailchimp

en: Fetching Mailchimp lists
fa_IR: در حال تازه سازی لیست‌های Mailchimp

en: Done! Mailchimp lists renewed.
fa_IR: لیست های Mailchimp تازه سازی شدند.

en: This can take a while if you have many Mailchimp lists.
fa_IR: این می‌تواند مدتی طول بکشد اگر تعداد زیادی لیست Mailchimp داشته باشید.

en: Mailchimp API Settings
fa_IR: تنظیمات API مربوط به Mailchimp

en: Other Settings
fa_IR: سایر تنظیمات

en: Other
fa_IR: سایر

en: Log successfully emptied.
fa_IR: اشتراک با موفقیت انجام شد

en: To get started with Mailchimp for WordPress, please <a href="%s">enter your Mailchimp API key on the settings page of the plugin</a>.
fa_IR: برای شروع به کار میل چیمپ برای وردپرس لطفا کد API را در تنطیمات پلاگین وارد کنید.

en: Want to customize the style of your form? <a href="%s">Try our Styles Builder</a> & edit the look of your forms with just a few clicks.
fa_IR: آیا میخواهید فرم خود را اختصاصی سازی کنید ؟ از نرم افزار اختصاص ساز ما استفاده کنید.با چند کلیک ویرایش کرده و مشاهده نمایید.

en: Be notified whenever someone subscribes? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> allows you to set up email notifications for your forms.
fa_IR: آیا میخواهید برای هر ثبت نام کننده اعلان دریافت نمائید؟ میل چیمپ پریمیوم وردپرس به شما این امکان را میدهد تا برای فرم های خود اعلان ایجاد کنید.

en: Increased conversions? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> submits forms without reloading the entire page, resulting in a much better experience for your visitors.
fa_IR: افزایش مکالمه؟ <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a>  ارسال فرم بدون بارگزاری مجدد برگه تجربه خوبی را به کاربران می دهد.

en: Upgrade to Premium
fa_IR: بروز رسانی به نسخه حرفه‌ای

en: Do you want translated forms for all of your languages? <a href="%s">Try Mailchimp for WordPress Premium</a>, which does just that plus more.
fa_IR: آیا می خواهید فرم خود را به تمام زبان ها ترجمه کنید؟  <a href="%s">Try Mailchimp for WordPress Premium</a> که فقط به آن اضافه می شود.

en: Do you want to create more than one form? Our Premium add-on does just that! <a href="%s">Have a look at all Premium benefits</a>.
fa_IR: آیا می خواهید بیش از یک فرم ایجاد کنید؟ افزودن حرفه ای ما این کار را انجام می دهد! <a href="%s">نگاهی به تمام مزایای نسخه حرفه ای داشته باشید</a> .

en: Are you enjoying this plugin? The Premium add-on unlocks several powerful features. <a href="%s">Find out about all benefits now</a>.
fa_IR: آیا این پلاگین برای شما مفید بود ؟ افزونه های پریمیوم چند امکان قدرتمند دیگر برای شما به ارمغان خواهد آورد. در مورد تخفیفات و امکانات فوق العاده بیشتر بدانید.

en: More subscribers, better newsletters.
fa_IR: داشتن مشترکین بیشتر منجر به داشتن خبرنامه بهتر می‌شود.

en: Learn how to best grow your lists & write better emails by subscribing to our monthly tips.
fa_IR: با اتشراک در خبرنامه ما با دریافت نکات ماهانه می آموزید که چگونه لیستها و ایمیلهای بهتری بسازید.

en: Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: First Name
fa_IR: نام

en: Subscribe
fa_IR: اشتراک

en: Do you want to track all WooCommerce orders in Mailchimp so you can send emails based on the purchase activity of your subscribers?
fa_IR: آیا می‌خواهید تمام سفارشات WooCommerce را در Mailchimp ردیابی کنید تا بتوانید ایمیل‌ها را بر اساس فعالیت خرید مشترکان خود ارسال کنید؟

en: <a href="%s">Upgrade to Mailchimp for WordPress Premium</a> or <a href="%s">read more about Mailchimp's E-Commerce features</a>.
fa_IR: <a href="%s">ارتقا به Mailchimp برای وردپرس حرفه ای</a> و یا <a href="%s">خواندن بیشتر در مورد ویژگی های تجارت الکترونیک Mailchimp</a> .

en: You've been using Mailchimp for WordPress for some time now; we hope you love it!
fa_IR: گاهی اوقات از Mailchimp برای وردپرس استفاده کرده‌اید؛ ما امیدواریم که آن را دوست داشته باشید!

en: If you do, please <a href="%s">leave us a 5★ rating on WordPress.org</a>. It would be of great help to us.
fa_IR: لطفاً به <a href="%s">ما امتیاز 5★ در WordPress.org بدهید</a>. اگر شما انجام دهید، این امر می‌تواند کمک بزرگی به ما باشد.

en: Dismiss this notice.
fa_IR: این اطلاعیه را پنهان کنید.

en: Read more about common connectivity issues.
fa_IR: درباره خطاهای متداول اتصال می توانید در این قسمت مطالعه بیشتری داشته باشید.

en: Add to form
fa_IR: افزودن به فرم

en: City
fa_IR: شهر

en: Checkboxes
fa_IR: چک باکس‌ها

en: Choices
fa_IR: انتخاب‌ها

en: Choice type
fa_IR: نوع انتخاب

en: Choose a field to add to the form
fa_IR: یک فیلد را انتخاب نمائید تا به فرم اضافه شود.

en: Close
fa_IR: بستن

en: Country
fa_IR: کشور

en: Dropdown
fa_IR: کرکره‌ای

en: Field type
fa_IR: نوع فیلد

en: Field label
fa_IR: برچسب فیلد

en: Form action
fa_IR: فرم

en: This field will allow your visitors to choose whether they would like to subscribe or unsubscribe
fa_IR: این قسمت حق انتخاب را به بازدید کنندگان می‌دهد تا مواردی که می‌خواهند در آنها اشتراک و یا لغو اشتراک بنمایند را انتخاب کنند.

en: Form fields
fa_IR: فیلدهای فرم

en: This field is marked as required in Mailchimp.
fa_IR: این فیلد در میل چیمپ ( Mailchimp ) به عنوان مورد نیاز مشخص شده است.

en: Initial value
fa_IR: مقدار پیش‌فرض

en: Interest categories
fa_IR: دسته‌بندی‌های مورد علاقه

en: Is this field required?
fa_IR: آیا این فیلد مورد نیاز است ؟

en: List choice
fa_IR: انتخاب لیست

en: This field will allow your visitors to choose a list to subscribe to.
fa_IR: این قسمت به بازدید کنندگان شما اجازه انتخاب یک لیست برای اشتراک را می‌دهد.

en: List fields
fa_IR: فیلدهای لیست

en: Min
fa_IR: حداقل

en: Max
fa_IR: حداکثر

en: No available fields. Did you select a Mailchimp list in the form settings?
fa_IR: هیچ فیلدی در دسترس نیست. آیا یک لیست Mailchimp را در تنظیمات فرم انتخاب کردید؟

en: Optional
fa_IR: اختیاری

en: Placeholder
fa_IR: محل نگهداری

en: Text to show when field has no value.
fa_IR: متن برای نمایش دادن، هنگامی که فیلد هیچ مقداری ندارد.

en: Preselect
fa_IR: پیش‌گزینش

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Radio buttons
fa_IR: دکمه‌های رادیویی

en: Street Address
fa_IR: آدرس خیابان

en: State
fa_IR: وضعیت

en: Submit button
fa_IR: دکمه ارسال

en: Wrap in paragraph tags?
fa_IR: وارپ در برچسب های پاراگراف؟

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Text to prefill this field with.
fa_IR: متن جهت از پیش پرکردن این فیلد

en: ZIP
fa_IR: کدپستی

en: Forms
fa_IR: فرم‌ها

en: <strong>Success!</strong> Form successfully saved.
fa_IR: فرم با موفقیت ذخیره شد.

en: Preview form
fa_IR: پیش نمایش فرم

en: Mailchimp Sign-Up Form
fa_IR: فرم ثبت نام Mailchimp

en: Select the form to show
fa_IR: فرمی را برای نمایش انتخاب کنید

en: Form preview
fa_IR: پیش نمایش فرم

en: Replaced with the form response (error or success messages).
fa_IR: جایگزین با فرم پاسخگو ( پیام های خطا یا موفقیت آمیز).

en: Data from the URL or a submitted form.
fa_IR: داده دریافتی از آدرس مشخص یا فرم ثبت نام

en: Data from a cookie.
fa_IR: اطلاعات از کوکی.

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
fa_IR: جایگزین با تعداد مشترکینی که از لیست انتخاب شده اند.

en: The email address of the current visitor (if known).
fa_IR: آدرس ایمیل کاربر فعلی (در صورت تشخیص)

en: The URL of the page.
fa_IR: آدرس صفحه (URL)

en: The path of the page.
fa_IR: مسیر صفحه

en: The current date. Example: %s.
fa_IR: تاریخ جاری. مثال : %s.

en: The current time. Example: %s.
fa_IR: زمان جاری. مثال: %s.

en: The site's language. Example: %s.
fa_IR: زبان سایت. مثال: %s.

en: The visitor's IP address. Example: %s.
fa_IR: آدرس آی پی کاربر. مثال : %s.

en: The property of the currently logged-in user.
fa_IR: مشخصه‌های کاربر حاضر در سایت

en: Property of the current page or post.
fa_IR: مشخصه‌های صفحه با مطلب جاری.

en: There is no form with ID %d, perhaps it was deleted?
fa_IR: هیچ فرمی با شناسه %d, یافت نشد شاید این فرم پاک شده باشد؟

en: Newsletter
fa_IR: خبرنامه

en: Displays your Mailchimp for WordPress sign-up form
fa_IR: نمایش فرم ثبت نام Mailchimp for WordPress شما

en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">Mailchimp for WordPress form settings</a>.
fa_IR: شما می توانید فرم ثبت نام خود را از<a href="%s">بخش تنظیمات میل چمپ</a> ویرایش کنید.

en: Integrations
fa_IR: انضمام‌ها

en: You are here:
fa_IR: شما اینجا هستید:

en: General Settings
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: CONNECTED
fa_IR: وصل شده

en: NOT CONNECTED
fa_IR: وصل نشده

en: API Key
fa_IR: کلید API

en: Your Mailchimp API key
fa_IR: کلید API مربوط Mailchimp شما

en: The API key for connecting with your Mailchimp account.
fa_IR: کلید  API جهت ارتباط با حساب کاربری شما در Mailchimp

en: Get your API key here.
fa_IR: کلید API خود را از اینجا دریافت کنید.

en: Miscellaneous settings
fa_IR: سایر تنظیمات

en: Usage Tracking
fa_IR: پیگیری مصرف

en: Allow us to anonymously track how this plugin is used to help us make it better fit your needs.
fa_IR: به ما اجازه دهید تا به صورت ناشناس بررسی کنیم که این پلاگین چگونه عمل می کند تا بتوانیم از نتایج به دست امده از بررسی های برای بهبود عملکرد این خبرنامه استفاده نماییم.

en: This is what we track.
fa_IR: این مواردی است که ما بررسی می کنیم.

en: Logging
fa_IR: ثبت وقایع

en: Determines what events should be written to <a href="%s">the debug log</a> (see below).
fa_IR: تعیین می‌کند که چه رویدادهایی باید در <a href="%s"> گزارش عیب‌یابی </a> نوشته شود (نگاه کنید به زیر).

en: Debug Log
fa_IR: گزارش عیب‌یابی

en: Filter..
fa_IR: صاقی..

en: Log file is not writable.
fa_IR: فایل لاگ قابل نوشتن نمی باشد

en: Please ensure %s has the proper <a href="%s">file permissions</a>.
fa_IR: لطفا مطمئن شوید %s امکان پذیر است <a href="%s">دسترسی فایل</a>.

en: Nothing here. Which means there are no errors!
fa_IR: هیچی نیست. به این معنی که هیچ خطایی وجود ندارد!

en: Empty Log
fa_IR: لاگ را خالی کنید.

en: Right now, the plugin is configured to only log errors and warnings.
fa_IR: در حال حاضر، افزونه پیکربندی شده است تا فقط خطاها و هشدارها را گزارشگیری کند.

en: Default sign-up form
fa_IR: فرم پیش فرض جهت ثبت نام

en: Add new form
fa_IR: اضافه نمودن فرم جدید

en: What is the name of this form?
fa_IR: نام فرم چیست؟

en: Enter your form title..
fa_IR: عنوانی برای فرم خود وارد کنید

en: To which Mailchimp lists should this form subscribe?
fa_IR: تمایل دارید این فرم مشترک کدام لیست Mailchimp  شما باشد؟

en: No lists found. Did you <a href="%s">connect with Mailchimp</a>?
fa_IR: هیچ لیستی پیدا نشد. آیا از اتصال به <a href="%s">Mailchimp</a> اطمینان دارید؟

en: Fields
fa_IR: فیلدها

en: Messages
fa_IR: پیغام ها

en: Appearance
fa_IR: ظاهر

en: Form
fa_IR: فرم

en: Edit Form
fa_IR: ویرایش فرم

en: Enter form title here
fa_IR: عنوان فرم را در این قسمت وارد نمایید

en: Enter the title of your sign-up form
fa_IR: عنوان فرم اشتراک خود را در این قسمت وارد نمایید

en: Shortcode
fa_IR: کد کوتاه

en: Get shortcode
fa_IR: دریافت کد کوتاه

en: Preview this form
fa_IR: پیش نمایش این فرم

en: %s integration
fa_IR: انضمام %s

en: The selected Mailchimp lists require non-default fields, which may prevent this integration from working.
fa_IR: لیستهای انتخابی Mailchimp  شما نیازمند فیلدهای هستند که به صورت پیش فرض وجود ندارند و همین امر منجز به این می شود که الحاقات شما کار نکند.

en: Please ensure you <a href="%s">configure the plugin to send all required fields</a> or <a href="%s">log into your Mailchimp account</a> and make sure only the email & name fields are marked as required fields for the selected list(s).
fa_IR: لطفا اطمینان حاصل نمایید که <a href="%s">پلاگین را به گونه ای تنظیم نموده اید که تمامی فیلدهای اجباری را ارسال نماید</a> یا <a href="%s">وارد حساب کاربری خود در Mailchimp </a> شوید و اطمینان حاصل کنید که تنها فیلدهای ایمیل و نام به عنوان فیلدهای الزامی برای لیست یا لیستهای انتخابی برگزیده شده باشند.

en: Enabled?
fa_IR: فعال شده؟

en: Enable the %s integration? This will add a sign-up checkbox to the form.
fa_IR: فعال نمودن انضمام %s ؟ این گزینه یک چک باکس جهت اشتراک در فرم قرار می دهد.

en: Implicit?
fa_IR: مجازی؟

en: Select "no" if you want to ask your visitors before they are subscribed (recommended).
fa_IR: در صورتی‌که می‌خواهید از بازدیدکنندگانتان قبل از اشتراک در خبرنامه پرسیده شود این گزینه را روی خیر تنظیم نمایید (پیشنهاد می‌شود)

en: Mailchimp Lists
fa_IR: لیست های Mailchimp

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
fa_IR: لیستی که می خواهید افرادی که چک باکس را پرکرده اند مشترک آن  شوند را انتخاب کنید.

en: No lists found, <a href="%s">are you connected to Mailchimp</a>?
fa_IR: هیچ لیستی پیدا نشد ، %s شما به Mailchimp متصل هستید؟%s

en: Checkbox label text
fa_IR: نوشته برچسب چک باکس

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
fa_IR: برچسب های HTML مانند %s در نوشته برچسب مجاز می باشد.

en: Pre-check the checkbox?
fa_IR: کنترل مقدماتی چک باکس؟

en: Select "yes" if the checkbox should be pre-checked.
fa_IR: در صورتیکه تمایل دارید چک باکس به صورت پیش فرض تیک خورده باشد این گزینه را روی بله تنظیم نمایید.

en: Load some default CSS?
fa_IR: بارگیری برخی از CSS های پیشفرض

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
fa_IR: اگر چک باکس در یک مکان عجیب و غریب ظاهر شده است "بله" را انتخاب کنید.

en: Double opt-in?
fa_IR: تکرار تایید؟

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
fa_IR: اگر می خواهید افراد قبل از مشترک شدن ایمیل تایید دریافت کنند "بله" را انتخاب کنید. ( توصیه میشود)

en: Update existing subscribers?
fa_IR: بروزرسانی مشترکین موجود؟

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
fa_IR: اگر می خواهید به روزرسانی مشترکین موجود همرا با داده ها ارسال شود "بله" را انتخاب کنید.

en: Replace interest groups?
fa_IR: جایگزین گروه‌های مورد علاقه بشود؟

en: Select "no" if you want to add the selected interests to any previously selected interests when updating a subscriber.
fa_IR: اگر می‌خواهید علایق انتخاب شده را به علایق قبلی در هنگام به‌روزرسانی یک مشترک اضافه کنید، "no" را انتخاب کنید.

en: What does this do?
fa_IR: این گزینه چه کاری انجام می دهد؟

en: Name
fa_IR: نام

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Configure this integration
fa_IR: تنظیم این افزونه

en: The table below shows all available integrations.
fa_IR: جدول زیر تمامی یکپارچه‌سازی موجود را نشان می‌دهد.

en: Click on the name of an integration to edit all settings specific to that integration.
fa_IR: بر روی نام یکپارچه‌سازی کلیک کنید تا تمام تنظیمات مربوط به آن یکپارچه‌سازی را ویرایش کنید.

en: Enabled integrations
fa_IR: یکپارچگی‌های فعال

en: Available integrations
fa_IR: یکپارچگی‌های موجود

en: Mailchimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Head over to <a href="%s">the translation project and click "help translate"</a>.
fa_IR: این افزونه توسط <a href="https://www.MahinNews.ir"> پرتال خبری تحلیلی ماهین‌نیوز </a> به زبان فارسی ترجمه شده است و با ارایه هر بروزرسانی افزونه بهینه‌تر خواهد شد. اگر مایل هستید که ترجمه‌های دیگری را از این افزونه ارایه دهید و به بهبود آن کمک کنید از بخش <a href="%s"> پروژه ترجمه بازدید کنید</a>.

en: This plugin is not developed by or affiliated with Mailchimp in any way.
fa_IR: این افزونه به هیچ عنوان وابسته و یا توسط میل چمپ توسعه نیافته است .

en: Looking for help?
fa_IR: به دنبال کمک هستید؟

en: We have some resources available to help you in the right direction.
fa_IR: ما منابعی داریم تا به شما در مسیر درست کمک کنیم.

en: Knowledge Base
fa_IR: پایگاه دانش

en: Frequently Asked Questions
fa_IR: سوالات متداول

en: Code reference for developers
fa_IR: مرجع کد برای توسعه دهنده‌ها

en: Looking to improve your sign-up rates?
fa_IR: در جستجوی بهبود نرخ ثبت‌نام؟

en: Our <a href="%s">Boxzilla plugin</a> allows you to create pop-ups or slide-ins with a subscribe form. A sure way to grow your lists faster.
fa_IR: <a href="%s">پلاگین Boxzilla</a> ما اجازه می‌دهد تا شما پاپ‌آپ یا اسلایدی را با یک فرم اشتراک ایجاد کنید. راه مطمئنی برای رشد سریعتر لیست‌های شما.

en: Your Mailchimp Account
fa_IR: حساب کاربری Mailchimp شما

en: The table below shows your Mailchimp lists and their details. If you just applied changes to your Mailchimp lists, please use the following button to renew the cached lists configuration.
fa_IR: جدول زیر لیستهایی را که شما در Mailchimp تعریف نموده اید را به همراه جزئیات هر یک از آنها نمایش می دهد. درصورتیکه در حساب کاربری خود در سایت Mailchimp تغییراتی روی هر یک از فرمها اعمال نموده اید لطفا از دکمه زیر برای بروزرسانی لیستها در سایت وردپرسی خود بهره بگیرید.

en: No lists were found in your Mailchimp account
fa_IR: هیچ لیستی در حساب Mailchimp یافت نشد

en: A total of %d lists were found in your Mailchimp account.
fa_IR: %d لیست در حساب کاربری شما در سایت Mailchimp وجود دارد.

en: List Name
fa_IR: نام لیست

en: ID
fa_IR: شناسه

en: Subscribers
fa_IR: مشترکین

en: Edit this list in Mailchimp
fa_IR: ویرایش این لیست در Mailchimp

en: %s (%s) with field type %s.
fa_IR: %s (%s) با نوع فیلد  %s.

en: Add more fields
fa_IR: اضافه نمودن فیلدهای بیشتر

en: To add more fields to your form, you will need to create those fields in Mailchimp first.
fa_IR: برای اضافه نمودن فیلدهای بیشتر به فرم خود باید ابتدا این فیلدها را در حساب کاربری خود در Mailchimp ایجاد نمایید.

en: Here's how:
fa_IR: در ادامه توضیحات نحوه انجام کار آورده شده:

en: Log in to your Mailchimp account.
fa_IR: وارد حساب کاربری خود در Mailchimp  شوید

en: Add list fields to any of your selected lists.
fa_IR: اضافه نمودن فیلدهای لیستی به هر یک از لیستهای انتخابی

en: Clicking the following links will take you to the right screen.
fa_IR: با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه درست وارد خواهید شد.

en: Edit list fields for
fa_IR: ویرایش لیست فیلدها برای

en: Click the following button to have Mailchimp for WordPress pick up on your changes.
fa_IR: برای آنکه افزونه خبرنامه Mailchimp  تغیرات شما را برداشته و دائما بروز باشد این دکمه را انتخاب نمایید.

en: Add dynamic form variable
fa_IR: اضافه نمودنمتغیرهای داینامیک به فرم

en: The following list of variables can be used to <a href="%s">add some dynamic content to your form or success and error messages</a>.
fa_IR: با استفاده از متغیرهای لیست زیر شما میتوانید <a href="%s">برخی از محتوای پویا و یا پیام های خطا و موفقیت را به فرم خود اضافه کنید</a>.

en: This allows you to personalise your form or response messages.
fa_IR: اینها به شما اجازه میدهند فرم و پیام های پاسخ را شخصی سازی کنید.

en: Inherit from %s theme
fa_IR: به ارث بری از تم %s

en: Basic
fa_IR: اولیه

en: Form Themes
fa_IR: تم‌های فرم

en: Light Theme
fa_IR: پوسته روشن

en: Dark Theme
fa_IR: پوسته تاریک

en: Red Theme
fa_IR: پوسته قرمز

en: Green Theme
fa_IR: پوسته سبز

en: Blue Theme
fa_IR: پوسته آبی

en: Form Appearance
fa_IR: ظاهر فرم

en: Form Style
fa_IR: استایل فرم

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
fa_IR: اگر می خواهید از استایل های پیشفرض CSS استفاده کنید ،  "استایل فرم پایه " و یا یکی از پوسته های رنگی را انتخاب کنید

en: Form variables
fa_IR: متغیرهای فرم

en: Form Fields
fa_IR: فیلدهای فرم

en: Enter the HTML code for your form fields..
fa_IR: کد HTML مربوط به فیلدهای فرم خود را وارد کنید...

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
fa_IR: از کدکوتاه %s برای نمایش این فرم در داخل ویجت، پست ، برگه و یا متن استفاده کنید.

en: Form Messages
fa_IR: پیام های فرم

en: Successfully subscribed
fa_IR: اشتراک با موفقیت انجام شد

en: The text that shows when an email address is successfully subscribed to the selected list(s).
fa_IR: این نوشته وقتی که آدرس ایمیلی با موفقیت در لیست انتخاب شده مشترک میشود نشان داده میشود.

en: Invalid email address
fa_IR: آدرس ایمیل نامعتبر

en: The text that shows when an invalid email address is given.
fa_IR: این نوشته وقتی که آدرس ایمیل نا معتبر باشد نمایش داده میشود.

en: Required field missing
fa_IR: فیلد های فراموش شده

en: The text that shows when a required field for the selected list(s) is missing.
fa_IR: این نوشته وقتی که فیلدهای ضروری فراموش و یا پرنشده باشد نمایش داده میشود.

en: Already subscribed
fa_IR: از قبل مشترک شده

en: The text that shows when the given email is already subscribed to the selected list(s).
fa_IR: این نوشته وقتی که ایمیل دریافتی از قبل در لیست انتخاب شده مشترک شده باشد نمایش داده میشود.

en: General error
fa_IR: خطا عمومی

en: The text that shows when a general error occured.
fa_IR: این نوشته وقتی خطای عمومی رخ دهد نمایش داده میشود.

en: Unsubscribed
fa_IR: لغو اشتراک

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is successfully unsubscribed from the selected list(s).
fa_IR: وقتی که از متد لغو اشتراک استفاده شده این نوشته برای ایمیل هایی که با موفقیت اشتراکشان از لیست لغو شده نشان داده میشود.

en: Not subscribed
fa_IR: مشترک نشده

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is not on the selected list(s).
fa_IR: وقتی که از متد لغو اشتراک استفاده شود، این نوشته برای ایمیل‌هایی که جزو مشترکین نبوده‌اند نمایش داده می‌شود.

en: No list selected
fa_IR: هیچ لیستی انتخاب نشده

en: When offering a list choice, this is the text that shows when no lists were selected.
fa_IR: زمان ارائه یک انتخاب لیست، این متن موقعی نمایش داده می‌شود که هیچ لیستی انتخاب نشده باشد.

en: Updated
fa_IR: بروز رسانی شده است

en: The text that shows when an existing subscriber is updated.
fa_IR: این متن موقعی نمایش داده می‌شود که یک اشتراک موجود به روز رسانی شده است.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
fa_IR: برچسب های HTML مانند %s را در فیلدهای پیام مجاز می باشد.

en: Form Settings
fa_IR: تنظیمات فرم

en: Mailchimp specific settings
fa_IR: تنظیمات اختصاصی Mailchimp

en: Lists this form subscribes to
fa_IR: لیستی که مشترک آن میشوند

en: Select the list(s) to which people who submit this form should be subscribed.
fa_IR: لیستی که می خواهید افرادی که پس از ارسال فرم مشترک آن شوند را انتخاب کنید.

en: Use double opt-in?
fa_IR: استفاده از قابلیت double opt-in؟

en: Are you sure you want to disable double opt-in?
fa_IR: آیا شما مطمئن هستید که میخواهد ورود دوگانه را غیر فعال کنید ؟

en: We strongly suggest keeping double opt-in enabled. Disabling double opt-in may result in abuse.
fa_IR: ما به شدت به شما پیشنهاد می‌کنیم که opt-in را فعال نگه داربد. غیرفعال کردن opt-in ممکن است منجر به سوء استفاده شود.

en: Form behaviour
fa_IR: رفتار فرم

en: Hide form after a successful sign-up?
fa_IR: پنهان کردن فرم پس از ثبت نام موفق؟

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
fa_IR: اگر می خواهید بعد از آن که ثبت نام با موفقیت به پایان رسید فرم پنهان شود "بله" را انتخاب کنید.

en: Redirect to URL after successful sign-ups
fa_IR: انتقال به آدرس دلخواه بعد از اتمام موفق ثبت نام

en: Example: %s
fa_IR: مثال: %s

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
fa_IR: برای عدم انتقال خالی بگذارید و یا <code>0</code> وارد کنید. و در صورت تمایل به انتقال آدرس را کامل وارد کنید، همراه با <code>http://</code>.
